Wellness & Spa-TR Terapie

Interhotel Central

Online booking

 
Zarezervujte si svůj pobyt Garance nejlepší ceny
Výjimečnost TR-terapie je okamžitý výsledek. Úleva přichází několik okamžiků po zahájení terapie a trvá dlouhodobě po jejím skončení.
TR Terapie

Nejčastější aplikace:

Bolesti krční páteře – selektivní radiofrekvenční terapie pomáhá zmírňovat spoušťové body a svalový hypertonus, které brání znovunabytí plného kloubního pohybu. Terapie v kombinaci s pasivním protažením zkrácených struktur vede  k úlevě a okamžitému rozšíření rozsahu pohybu v daném úseku.

Epikondylitida – kombinace selektivní radiofrekvenční terapie a izometrické nebo izotonické svalové kontrakce koncentruje hypertermii do stažených svalů. Dodávaná radiofrekvenční energie tato vlákna uvolňuje a vede k jejich opětovnému začlenění do svalové souhry.

Syndrom zmrzlého ramene – v kombinaci s technikami měkké tkáně se zvýší průtoku krve, který přinese větší množství živin, kyslíku a obranných látek. Tato kombinace, která se používá u reflexivně způsobené svalové hypertonie, vede k rychlejšímu a snadnějšímu odstranění obtíží.

Distorze hlezenního kloubu – podvrtnutí kotníku patří mezi nejčastější úrazy, se kterými pacient přichází k lékaři. Je jedním z nejfrekventovanějších traumat mezi sportovci. Podvrtnutím kotníku se v užším slova smyslu míní distorze kloubu hlezenního. Díky selektivní radiofrekvenční terapii je rehabilitace rychlejší a účinnější.

Bolesti bederní páteře – bolesti zad patří k deseti nejčastějším příčinám návštěvy lékaře u dospělých. S bolestmi zad se někdy setkalo až 80 % dospělé populace, a tak již můžeme hovořit v podstatě o civilizačním onemocnění spojeným s moderním způsobem života. Nejvíce problematickou oblastí zad je bederní páteř, jejíž bolesti pramení nejčastěji z nerovnovážného zatěžování svalů páteře, které jako celek slouží ke stabilizaci trupu.

Gonalgie – TR Terapie je velice účinná metoda při odstraňování bolesti v koleni. BTL-6000 TR-Therapy přenáší vysokofrekvenční elektromagnetickou energii tělesnou tkání a vytváří tak selektivní tkáňovou hypertermii.

Uvolnění stehenního svalu -použití selektivní radiofrekvenční terapie v kombinaci s pasivním protažením zkrácených struktur vede k úlevě a okamžitému rozšíření rozsahu pohybu v daném úseku.

Cena terapie:
20 min. –   800 CZK
30 min. – 1000 CZK
45 min. – 1400 CZK

 

Komplexní Léčba

Lázeňský léčebný program je sestavován po konzultaci s lékařem a vychází z aktuálního zdravotního stavu a potřeb klienta. Ve vlastním balneo provozu kombinujeme tradiční postupy s moderními trendy v lázeňské léčbě za dohledu vyškoleného personálu. Neodmyslitelnou a...
 

Léčebné procedury

V Interhotelu Central můžete vybírat ze široké nabídky lázeňských, léčebných, wellness a kosmetických procedur. Péče o klienty spadá do rukou kvalifikovaných zdravotních a rehabilitačních pracovníků našeho hotelu. A to vše pod jednou střechou. POUZE PRO HOTELOVÉ HOSTY Pokud...
 

Wellness Balíčky

Každý, kdo si přeje udělat něco pro své tělo, zregenerovat síly a získat pevné zdraví, může využít naší nabídky relaxačních a wellness balíčků. Lázeňské pobyty jsou sestaveny z celé škály příjemných procedur, k nimž patří...