Gastronomie-Restaurace

Interhotel Central

Online booking

 
Zarezervujte si svůj pobyt Garance nejlepší ceny
Restaurace

Prostorná restaurace hotelu nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně. Všem hostům je k dispozici také klasická
à la carte nabídka. Vedle této nabídky restaurace servíruje dietní stravu, která je nedílnou součástí léčebných programů naších hostů. Ve spolupráci s naším šéfkuchařem a dietní sestrou nabízíme možnost individuálního stravování dle Vašich požadavků.

SNÍDANĚ  07:30 – 10:00
Kontinentální snídaně se podává formou bohatého bufetu s velkým výběrem ovoce, zeleninových salátů, pečiva, sýrů, uzenin, mléčných výrobků, obilných kaší, zákusků a nápojů.

OBĚDY  12:30 – 14:00
Servírují se formou výběru z menu. V nabídce je 5 hlavních jídel, dvě polévky a velké množství příloh. K dispozici je také salátový bufet, ovoce, různé dezerty a nápoje.

VEČEŘE  18:00 – 20:00
Večere se podávají formou výběru z menu ze 5-ti hlavních jídel a rozmanitých příloh. Hostům hotelu je k dispozici pestrý sortiment švédských stolů se zeleninou, ovocem a cukrářských výrobků s různými nápoji.

 

Lobby bar

V přízemí hotelu se nachází útulný lobby bar, ve kterém si můžete pohodlně vychutnat odpolední čaj či kávu. V příjemném neformálním prostředí se také servíruje dobré české pivo, víno a celá řada dalších nealkoholických a...