SKVĚLÁ POLOHA A TRADICE

Interhotel Central je tradiční čtyřhvězdičkový hotel s privilegovaným umístěním – přímo v srdci lázeňské zóny na Divadelním náměstí, vzdálený pouze 100 metrů od Vřídelní kolonády s proslulými termálními prameny. Díky mnohaletým tradicím a zkušenostem hotel nabízí komfortní ubytování, profesionální servis a lázeňskou léčbu té nejvyšší kvality.

POKOJE

Z oken hotelu se otevírá fantastický panoramatický výhled na řeku Teplá a historickou architekturu císařského stylu 19. století. Exkluzivní výhled Vám nabídnout pokoje kategorie Single de Luxe, Double Standart, Double de Luxe, Suite de Luxe a Suite Premier. Pro maximální klid a nerušený spánek si můžete rezervovat pokoje s výhledem na hotelové terasy (Single Standart, Double Standart, Suite Standart).
Pokoje jsou vybaveny v závislosti na kategorii: Minibar/ LCD televizor se satelitním příjmem/ Sejf/ Telefon s přímou volbou/ Wi-Fi připojení k internetu/ Fén/ Kosmetické zrcadlo/ Sprcha nebo vana/ Bidet/ Šatní místnost/ Župan a pantofle/ Deštník

LÁZEŇSKÉ SLUŽBY

Pro regeneraci sil a získání pevného zdraví nabízí hotel ve vlastním balneoprovozu širokou škálu preventivních a léčebných programů pod vedením kvalifikovaných odborníků. Maximální efektivnosti zdravotnických služeb je dosaženo použitím minerální vody, která je vedena přímo do hotelu z termálních pramenů, což ustanovuje 17. certifikát umístěný na fasádě hotelu.

STRAVOVÁNÍ

Prostorná restaurace hotelu nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně. Všem hostům je k dispozici klasická à la carte nabídka a speciální nabídka dne našeho šéf kuchaře.
Vedle této nabídky restaurace servíruje také dietní stravu, která je nedílnou součástí léčebných programů naších hostů.