SKVĚLÁ POLOHA A TRADICE

Interhotel Central je tradiční čtyřhvězdičkový hotel s privilegovaným umístěním – přímo v srdci lázeňské zóny na Divadelním náměstí, vzdálený pouze 100 metrů od Vřídelní kolonády s proslulými termálními prameny. Díky mnohaletým tradicím a zkušenostem hotel nabízí komfortní ubytování, profesionální servis a lázeňskou léčbu té nejvyšší kvality.

POKOJE

Z oken hotelu se otevírá fantastický panoramatický výhled na řeku Teplá a historickou architekturu císařského stylu 19. století. Exkluzivní výhled Vám nabídnout pokoje kategorie Single de Luxe, Double Standart, Double de Luxe, Suite de Luxe a Suite Premier. Pro maximální klid a nerušený spánek si můžete rezervovat pokoje s výhledem na hotelové terasy (Single Standart, Double Standart, Suite Standart).
Pokoje jsou vybaveny v závislosti na kategorii: Minibar/ LCD televizor se satelitním příjmem/ Sejf/ Telefon s přímou volbou/ Wi-Fi připojení k internetu/ Fén/ Kosmetické zrcadlo/ Sprcha nebo vana/ Bidet/ Šatní místnost/ Župan a pantofle/ Deštník

LÁZEŇSKÉ SLUŽBY

Pro regeneraci sil a získání pevného zdraví nabízí hotel ve vlastním balneoprovozu širokou škálu preventivních a léčebných programů pod vedením kvalifikovaných odborníků. Maximální efektivnosti zdravotnických služeb je dosaženo použitím minerální vody, která je vedena přímo do hotelu z termálních pramenů, což ustanovuje 17. certifikát umístěný na fasádě hotelu.

STRAVOVÁNÍ

Prostorná restaurace hotelu nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně. Všem hostům je k dispozici klasická à la carte nabídka a speciální nabídka dne našeho šéf kuchaře.
Vedle této nabídky restaurace servíruje také dietní stravu, která je nedílnou součástí léčebných programů naších hostů.
Kvality místního kuchaře byly oceněny na mezinárodních kulinářských soutěžích MasterChef.